Ota yhteyttä – Yhteydenottolomake - Global Voicelink GVL Oy

Global VoiceLink GVL Oy

Läkkisepäntie 11, 00620 Helsinki

Puh: +358(0) 9 41 500 500

Y-tunnus: 0113904-7

E-mail: etunimi.sukunimi@voicelink.fi

Verkkolaskut:
verkkolaskuosoite: 003701139047
verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj
välittäjätunnus: BAWCFI22

Paperilaskut:
Global VoiceLink GVL Oy
Ostolaskut PL 350
00521 Helsinki

Global VoiceLink GVL Oy

VoiceLinkin henkilöstö

 

Hallinto:

Jarmo Rytkönen

Jarmo Rytkönen

Toimitusjohtaja
(09) 41 500 540
jarmo.rytkonen@voicelink.fi
Marko Tarvainen

Marko Tarvainen

Hallituksen puheenjohtaja
(09) 41 500 530
marko.tarviainen@voicelink.fi

Myynti & markkinointi:

Sami Baggström

Sami Baggström

Myynti- ja markkinointipäällikkö
(09) 41 500 574
sami.baggstrom@voicelink.fi
Marko Nousiainen

Marko Nousiainen

Myyntijohtaja
(09) 41 500 510
marko.nousiainen@voicelink.fi

Jommi Rytkönen

Jommi Rytkönen

Ratkaisumyynti
(09) 41 500 577
jommi.rytkonen@voicelink.fi
Tomi Väisänen

Tomi Väisänen

Ratkaisumyynti
(09) 41 500 575
tomi.vaisanen@voicelink.fi

Huolto & asennus:

Marko Tarvainen

Marko Tarvainen

Hallituksen puheenjohtaja
(09) 41 500 530
marko.tarviainen@voicelink.fi
Jouni Auvinen

Jouni Auvinen

Projektipäällikkö, AV-ratkaisut
(09) 41 500 572
jouni.auvinen@voicelink.fi
Adrijan Demirovic

Adrijan Demirovic

Järjestelmäasiantuntija
(09) 41 500 500
adrijan.demirovic@voicelink.fi

Juha Kanerva

Juha Kanerva

Järjestelmäasiantuntija
(09) 41 500 500
juha.kanerva@voicelink.fi

Pasi Kolppanen

Pasi Kolppanen

Järjestelmäasiantuntija
(09) 41 500 500
pasi.kolppanen@voicelink.fi

Huolto

(09) 41 500 500

huolto@voicelink.fi

Myynti

(09) 41 500 510

myynti@voicelink.fi

töihin Global VoiceLink GVL Oy

Kuvasi tähän?

Lähetä vapaamuotoinen hakemus ja cv osoitteeseen: rekry@voicelink.fi

Tarvitsetko kumppanin IT-ratkaisuihin?

Global VoiceLink GVL Oy

Läkkisepäntie 11, 00620 HELSINKI
(09) 41 500 500

Tilaa uutiskirje

Evästekäytäntö

Sivusto hyödyntää sivuston käytön analysoimisessa esimerkiksi Google Analytics -analyysipalvelua. Sivusto myös saattaa hyödyntää evästeitä eli käyttäjän tietokoneeseen tallennettavia pieniä ekstitiedostoja palvelun istunnon hallitsemisessa ja kävijäseurannassa. Evästeet eivät vahingoita käyttäjän tietokonetta ja halutessasi voit kytkeä evästeet pois päältä selaimesi asetuksista. Evästeiden käytön estäminen voi kuitenkin vaikuttaa sivuston käyttöön.

Lisäksi sivustolla on linkkejä kolmannen osapuolen palveluihin (mm. YouTube, Twitter, LinkedIn, Facebook, iWiki). Siirryttäessä kolmannen osapuolen sivustoille, saattavat kyseiset sivustot kerätä käyttäjätietoja omien ehtojensa mukaisesti.